ARAS AİLESİNİN ANKARALI ÜYELERİ ‘YOLAÇIK’ TOPLANTISINDA BULUŞTU

19 Nisan 2012 0
ARAS AİLESİNİN ANKARALI ÜYELERİ ‘YOLAÇIK’ TOPLANTISINDA BULUŞTU

HABER MERKEZİ (ANKAYAŞAM)-Türkiye’nin öncü ve lider kargo şirketlerinden Aras Kargo, Yolaçık 2012 toplantılarına Ankara ile devam etti. 14 Nisan Cumartesi günü Sheraton Ankara’da bir araya gelen 800 Aras Kargo çalışanı 2011 yılını değerlendirdi, 2012 hedefleri hakkında bilgi aldı.

İlki İstanbul’da başlayan Yolaçık 2012 Toplantıları, Temmuz ayına kadar 13 ilde yapılmaya devam edecek ve 9000’e yakın Aras Kargo çalışanına ulaşacak.

Kargo sektörünün yenilikçi ve öncü markası Aras Kargo’nun ilkini iki yıl önce gerçekleştirdiği Yolaçık toplantılarının ikincisi başladı. İlki İstanbul’da yapılan Yolaçık 2012 toplantısının Ankara ayağı

14 Nisan’da Sheraton Ankara’da gerçekleşti.  Aras Kargo Ankara Bölge Müdürlüğü ve Transfer Merkezi çalışanlarını bir araya getiren toplantıya 800’ü aşkın Aras Kargo çalışanı katıldı.

Toplantıda konuşan Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras, “İki yılda bir gerçekleştirdiğimiz Yolaçık toplantılarımız ile çalışanlarımızın istek ve beklentilerini dinliyoruz, çalışmalarımızı değerlendiriyoruz ve birlikte hedeflerimizi belirliyoruz. Aras Kargo’nun başarıya ulaşmasında en büyük paya sahip olan, her sabah güneşin doğuşu ile başlayıp akşamın geç saatlerine kadar yoğun bir tempoda özveriyle çalışan Aras ailesine içtenlikle teşekkür ediyorum. İki yıl önceki toplantımızda, iki yılda dört kat kâr elde etmek için birbirimize söz verdik ve bu sözü yerine getirdik. Bu ülkenin ticaretini taşıyanlar olarak, Türkiye için değer yaratmaya ve önem taşımaya devam edeceğiz”  dedi.

Aras Kargo Genel Müdürü Salim Güneş de toplantıya katılan Aras çalışanlarına 2012 hedeflerini açıkladı. Güneş, kargo sektörünün ilk tercih edilen ve en iyi hizmeti veren firması olmak hedefiyle çalıştıklarını söyledi. Toplantılar, Aras Kargo’da 5., 10., 15. ve 20. yılını dolduran Araslılar’a plaketlerinin verilmesiyle son buldu.

Aras Kargo’nun Yolaçık 2012 Toplantıları 7 Nisan’da İstanbul’da başladı ve 3000’i aşkın Aras Kargo çalışanını bir araya getirdi. Yolaçık 2012 Toplantıları, temmuz ayına kadar Eskişehir, İzmir, Denizli, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, Antalya, Samsun, Konya, Kayseri, Erzurum ve Adana’da yapılacak ve 9000’e yakın Aras Kargo çalışanına ulaşılacak.Yorum Yap »