BEYCUMA’YA AÇIK CEZAEVİ 2013 PROGRAMINA ALINDI

07 Eylül 2012 0
BEYCUMA’YA AÇIK CEZAEVİ 2013 PROGRAMINA ALINDI

ZONGULDAK (ANKAYAŞAM)-AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ve Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürü Mustafa Onuk’u makamında ziyaret etti.

Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürü Onuk ile Beycuma’ya yapılması istenen açık cezaevi ile ilgili görüşen Ulupınar ve Kundakçıoğlu görüşmenin olumlu geçtiğini söylediler. Yapılması düşünülen açık cezaevi, lojman ve sosyal tesis projesinin 2013 yatırım programına alındığını söyleyen Genel Müdür Onuk, açık cezaevinin şu anda bulunan kapalı cezaevinin yanına yapılmasının uygun olacağını belirtti. Proje için yaklaşık 4 milyon TL ödenek ayrılacağını belirten Kundakçıoğlu, Belediye olarak yer gösterdiklerini, çalışmaların inşallah önümüzdeki günlerde başlayacağını belirtti.

Konuyla ilgili konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar,‘’ Genel Müdürümüz Mustafa Onuk ile önceki görüşmelerimizde açık cezaevi yapımı konusuna sıcak baktığını belirtmişti. Son görüşmemizde de Beycuma’ya yapılacak projenin 2013 yatırım programına alındığını söyledi. İnşallah kapalı ceza evinin yükü azaltılmış olacak. En kısa zamanda çalışmaların başlamasını umuyoruz. ‘’Yorum Yap »