CELİNE DİON YENİ ŞARKILAR & YENİ ALBÜM…

15 Ağustos 2012 0
CELİNE DİON YENİ ŞARKILAR & YENİ ALBÜM…

HABER MERKEZİ (ANKAYAŞAM)-Celine Dion tüm dünyada 200 milyonu geçen albüm satış rakamıyla pop müzik tarihinin en başarılı, saygı duyulan ve tanınan yıldızlarından biri olarak kabul ediliyor. Nefes kesen kariyeri boyunca Celine Dion, sayısı 1000’i aşan ödül kazandı ve yakın bir zaman önce Las Vegas Caesar’s Palace’daki performansı ile kariyerinin 800. şovuna imza attı.

Celine Dion’un kış aylarında yayınlanması planlanan yeni Fransızca albümünde yer alacak olan ilk single “Parler à mon père” Haziran ayında sanatçının internet sitesi http://www.celinedion.com ‘da hayranların beğenisine sunulmuştu. Şarkıyı ayrıca sanatçının Youtube sayfası http://www.youtube.com/CelineDionVEVO ‘dan da dinleyebilirsiniz.

Canlı performansıyla her zaman farkını ortaya koyan sanatçı, yeni albümü ve yeni şarkıları hakkında sorulan sorulara ise şu şekilde yanıt veriyor: “Konserlerde genellikle daha önce hiç yayınlanmamış şarkılara da yer verdiğim oluyor ve diğer şovlarda da dinleyiciler genellikle bu şarkıları talep ediyorlar. Şimdi bu şarkıları kaydetme şansımız olduğu için çok mutluyum. Ayrıca bunların yanı sıra bana gelen yepyeni ve harika yeni şarkılar da oldu, bunları da yeni şovlarımda söylemeyi umut ediyorum.”

Biletleri satışa sunulur sunulmaz tükenen ve soluksuz izlenen Las Vegas şovlarının prodüktörlüğünü Grammy ödüllü Ken Ehrlich üstlendi. Céline Dion’un en sevilen şarkılarının çalındığı, Haziran ayında başlayan ve Ağustos ayı boyunca da devam eden bu şovlarda birçok ölümsüz sanatçı ve şarkı da anılıyor.Yorum Yap »