KİPA, “OKULUM İÇİN” PROJESİ İLE ANKARA VE İZMİR’DEKİ OKULLARA DESTEK VERECEK

27 Eylül 2013 0
KİPA, “OKULUM İÇİN” PROJESİ İLE ANKARA VE İZMİR’DEKİ OKULLARA DESTEK VERECEK

Kipa, “Okulum İçin” projesiyle eğitime destek vermeye devam ediyor. Bu yıl üçüncüsü Ankara ve İzmir’de düzenlenecek olan projeye katılan ilk ve orta okullar 7 bin TL’ye kadar ödül kazanabilecek

Türkiye’de ilk olarak Kipa tarafından uygulanmaya başlanan ve bu yıl üçüncüsü yapılacak olan ‘Okulum İçin’ kampanyası 30 Eylül’de başlıyor. İlk iki yılında, 16 ilde, 250’den fazla sayıda okula 600 bin TL’yi aşkın katkı sağlayan Kipa’nın “Okulum İçin” projesi bu yıl Ankara ve İzmir’deki okulları destekliyor.

30 Eylül – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında yapılacak etkinliklerle birlikte projeye katılacak ilk ve orta okullara yaklaşık 7 bin TL’lik ödüller verilecek.

KiPA MÜŞTERİLERİ FİŞLERİYLE KATKI SAĞLAYACAK

Ödül kazanacak okulların belirlenmesinde, Kipa müşterileri etkili olacak. Eğitime duyarlı Kipa müşterileri, hem yardım etmek istedikleri ilk okul ve orta okullarının ismini fişlerinin arkasına yazıp mağazalarda bulunan kutulara atarak hem de Kipa mağazalarında yapılacak kermeslere katılarak projeye destek verebilecek. Her 20 TL tutarındaki alışveriş fişi için bir puan alarak ödül almaya hak kazanan okullar, topladıkları puanları kullanarak kırtasiye malzemelerinden bilgisayar ve spor ekipmanlarına kadar pek çok ihtiyacını karşılayabilecek.

İLK VE ORTAOKULLAR ZİYARET EDİLECEK

 

Kipa yetkilileri, projenin maskotuyla birlikte, iki hafta Ankara’da iki hafta da İzmir’de okulları dolaşarak, öğrencileri proje kapsamında düzenlenecek eğlenceli yarışmalara katılmaya davet edecek. Kipa bu ziyaretlerinde öğrencileri hem eğlendirecek hem de kalem, defter, balon gibi hediyeler dağıtacak.

okulum icinYorum Yap »