REFORM HALI İLE EVİNİZ ŞAHANE OLACAK

11 Ekim 2012 1
REFORM HALI İLE EVİNİZ ŞAHANE OLACAK

HABER MERKEZİ (ANKAYAŞAM)-Yeniliklerin öncüsü Reform Halı, yeni reklam kampanyası için Evim Şahane programının alanında başarılı projelere imza atan Mimarı Selim Yuhay ile anlaştı. Ev dekorasyonundaki tavsiyeleriyle Evim Şahane programında hayallerinizi gerçeğe dönüştüren Mimar Selim Yuhay, şimdi Reform Halı ile hayalinizdeki halıları sizlerle buluşturuyor. Üstelik Reform Halı “Bir Halı Alana İkincisi Yarı Fiyatına” kampanyası ile halıda kaliteye önem verenlerin yüzlerini gülümsetiyor. Bu kaçırılmaz fırsat ile eviniz şahane olacak.

El halısına en yakın makine halısını üreterek dünyada bir ilke imza atan

“The Magnificient Carpet Award of Amerika” ödüllü Reform Halı bu kez hanımlara Evim Şahane programının Mimarı Selim Yuhay ile sesleniyor. Reform Halı, Ekim ayında yayına giren yeni reklam kampanyasında, Mimar Selim Yuhay ile dekorasyona önem verenlere de kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor, “Bir Halı Alana İkincisi Yarı Fiyatına” kampanyası ile tüm evleri değişime davet ediyor.

Siz de hayallerinizdeki halıya sahip olmak ve bu fırsatı kaçırmamak için acele edin. Evinize halı almadan, mutlaka Reform Halı mağazalarına uğrayın.1 yorum »

  1. emrullah 24 Eylül 2013, 15:45 - Reply

    Bugunki yeni bolumde olan remzi beyin fotrafini alabilirmiyim sevdigim birine cok benziyor

Yorum Yap »